Poděkování za podporu
20 června, 2014

Děkujeme všem, kteří nám zasílají soustrastné zprávy. Každá z nich je pro nás důležitá a dodává nám sílu pokračovat, zvláště když vidíme, kolik lidí Rinpočheho aktivita zasáhla. Je pro nás povzbuzením, že jeho plánovaný kurz v Praze přece jenom pomohl k tomu, aby s ním mnoho lidí získalo a upevnilo kontakt i přes to, že se zde fyzicky nemohl objevit.

Zároveň děkujeme všem pomocníkům, kteří se podíleli na přípravě neuskutečněného kurzu, všem, kteří věnují své zálohy pro pokračování aktivit Šamara rinpočheho, i všem, kteří přicházejí na večerní praxe Buddhy Amitábhy v našem centru. Děkujeme všem, kteří věnují svá přání pro brzké znovuzrození Rinpočheho.

Děkujeme a doufáme, že se vám budeme moci brzy odvděčit vydáním dlouho plánovaného překladu Rinpočheho knihy Path to Awakening, Cesty k probuzení, která obsahuje Rinpočheho komentář k Sedmibodovému výcviku mysli.

Až nyní si uvědomujeme, kolik knih Šamar Rinpočhe stihl napsat a kolik instrukcí předat. Máme před sebou mnoho let práce na překladech, třídění textů a uvádění jeho instrukcí do praxe. Děkujeme za vaše slova podpory, která nás v tomto úsilí povzbuzují.

Bodhi Path Praha